Harbiye Cumhuriyet Caddesi Üzerinde, Cadde Cepheli Kiralık İşyeri / Dükkan

reference no: 275154
Şişli, İstanbul
for rent
commercial
store
GROSS 195 m2
NET 178 m2
65.000 TL
Şişli, İstanbul
for rent
commercial
store
GROSS 195 m2
NET 178 m2
2 sections
65.000 TL
info

Harbiye Elmadağ bölgesinde, Cumhuriyet Caddesi üzerindeki prestijli bir apartmanın cadde seviyesinde bulunan, halihazırda 2 bağımsız bölüm olan ve ticari kullanıma uygun olan dükkanlar, cadde cephesi ve nezih konumu ile kiracısına reklam değeri yaratıyor.

Bir yanda İstanbul Radyo Evi, diğer yanda ise Hilton İstanbul Bosphorus’a komşu olan bu ticari alanlar, Taksim’i Nişantaşı’na bağlayan Cumhuriyet Caddesi’nin orta noktasında, en nezih konumundadır.

Özellikleri:

  • Halihazırda 2 bağımsız bölüm olan dükkanlar istenirse birleştirilebilir.
  • Köşe dükkan zemin kat, asma kat ve bodrum kat olmak üzere 3 kat kullanımına sahiptir. Diğer dükkan zemin kat ve asma kat olmak üzere 2 kat kullanımlıdır.
  • Dükkan önünde bulunan, toplam 46m2 büyüklükte ve 6m tavan yüksekliğindeki açık alan, gerekli izinler alındığı takdirde kapalı veya açık alan olarak tahsisli kullanılabilir.
  • Isınma altyapısının apartmanın merkezi sistemine bağlantısı mevcut olup istenirse ısıtma/soğutma/havalandırma için ek sistemler kurulabilir.
  • Bacasız yeme-içme (cafe, pastane, soğuk servis restoran), turizm, sağlık, finans, sanat, tasarım, mimarlık gibi pek çok faaliyet alanına uygundur.      

 

 

DÜKKAN 1

DÜKKAN 2

TOPLAM

Brüt Zemin Kat

32 m2

37 m2

69 m2

Brüt Asma Kat

33 m2

37 m2

70 m2

Brüt Bodrum Kat

-

56 m2

56 m2

Toplam

65 m2

130 m2

195 m2

Açık ön cadde-teras

23 m2

23 m2

46 m2
Property information contained in this Listing/Presentation is based on the owner’s declaration and the resources Space has access to within the framework of its authority. It should not be seen as any commitment on Space’s behalf.

properties

unit count
2 Sections
property age
73
habitation
Unoccupied
view
City
floors
6
at floor
Entrance
Download Brochure
Rengin Erat
Rengin gained a Bachelor's degree in BA from Middle East Technical University. She has extensive experience at managerial levels at several local and international banks and capital market institutions. In 2014, she started working at Space as a real estate agent, providing consultancy services on commercial and residential real estate. She speaks fluent English, and her interests include sports, music, movies and travelling.