Kandilli Soyak Ayışığı Evleri'nde Özel Konumlu Tripleks

reference no: 274665
Üsküdar, İstanbul
for sale
residential
apartment
BRÜT GROSS 455 m2
NET 395 m2
13.250.000 TL
Üsküdar, İstanbul
for sale
residential
apartment
BRÜT GROSS 455 m2
NET 395 m2
4+24
13.250.000 TL
info

Kandilli Soyak Ayışığı Evleri'nde, yenilenmiş altyapısı ve site içi tek havuz kullanımlı blokta yer almasıyla öne çıkan, 455 m2 kapalı kullanım alanlı, 4 oda/2 salon/4 banyo/banyolu yardımcı bölümü/depo planında satılık tripleks. 

Site Özellikleri: 

- Soyak'ın gerçekleştirdiği en önemli ve prestijli projelerinden biri olarak 2000 yılında Boğaz'ın en güzel yerleşkelerinden Kandilli'de inşa edilen Soyak Kandilli Ayışığı Vadisi Evleri, toplam 50 dönüm arazi üzerinde kurulmuştur. 
- Bir çok projeye imza atmış, modüler ve simetrik öğelerin güzel kullanımıyla öne çıkan tanınmış mimar Mutlu Çilingiroğlu imzalıdır. 
- İki parselden oluşan sitede villa tipi 46 adet bahçe dubleksi, 46 adet çatı tripleksi, 4 adet çatı dubleksi ve 16 adet apartman dairesi olmak üzere toplam 108 adet konut bulunmaktadır. 
- Site dahilde 23 adet yaz kış faal açık yüzme havuzu bulunmaktadır. 
- Basketbol sahası, tenis kortu, çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları ile toplantı ve özel günler için kullanılabilecek klüp binası mevcuttur. 
- Villa tipi konutların 1 adet açık, 1 adet kapalı otoparkı ile misafir otoparkı mevcuttur. 
- Etrafı 2,5 metrelik duvar ile çevrili site, fiber altyapıya sahip yüksek çözünürlüklü kameralar ile 24 saat izlenmektedir. 
- Tüm konutlara ve site içine kesintisiz enerji sağlayan jeneratör sistemi ile muhtemel su kesintilerine karşı 1 hafta yetebilecek kapasitede su deposu bulunmaktadır. 
- Konutların fark yaratan en önemli özelliklerinden biri havuza bakan cephelerin cam olmasıdır. Mekana ferahlık katan, güneş ışıklarını süzen konfor cam özellikli bu sera camları, tek garanti belgesi olan camlardır. 

Daire Özellikleri: 

- 395 m2 net kapalı kullanım alanı
- 4 oda/2 salon/4 banyo/misafir WC/banyolu yardımcı odası
- 5 balkon 
- 2 şömine
- 1 araçlık açık, 1 araçlık kapalı otopark 
- Bodrumda 1 adet depo ve kazan dairesi
- İzolasyonlu çatı ve içten mantolamalı duvar
Plan: 
Giriş katı: Salon/mutfak/misafir WC/banyolu yardımcı bölümü
1. kat: Banyo ve giyinme odalı ebeveyn suiti/2'si banyolu 3 oda
Çatı katı: Salon/balkon 

Property information contained in this Listing/Presentation is based on the owner’s declaration and the resources Space has access to within the framework of its authority. It should not be seen as any commitment on Space’s behalf.

properties

room / saloon
4+2
bath room
4
property age
22
habitation
Inhabited By Tenant
view
Garden, Pool
floors
5
at floor
3
autopark
security
randevu al appointment
broşür indir brochure
Amber Erdoğan
After 15 years of experience in PR and sales & marketing in construction industry, Amber has been in Space Kandilli for 8 years. Amber, who is an expert on the Anatolian side of the Bosphorus line from Beylerbeyi to Beykoz, graduated from the Department of Eastern Languages and Literatures at Istanbul University. She likes to paint and spend time with her cats in her spare times.