Kemerlife 21'de Büyük Teraslı Havuz Cepheli Ara Kat Daire
reference no: 274602
Eyüp, İstanbul
for sale
residential
apartment
BRÜT GROSS 200 m2
NET 180 m2
11.760.000 TL
Eyüp, İstanbul
for sale
residential
apartment
BRÜT GROSS 200 m2
NET 180 m2
4+12
11.760.000 TL
info

Metal Yapı tarafından inşa edilen ve Emre Arolat imzasını taşıyan Kemerlife 21 Sitesi'nde 13 farklı planda 206 adet daire bulunmaktadır. 

Merkezi konumu ve geniş sosyal imkanlarıyla Göktürk'ün tercih edilen sitelerinden Kemerlife 21'de büyük teraslı oturma hazır boş  4+1  ara kat daire.

 

 24-saat güvenlik

- Açık ve kapalı havuz

- Fitness

- Açık ve kapalı çocuk oyun alanı 

- Cafe/Sosyal tesis

- 2 araçlık kapalı garaj

- Alışveriş ve cafe/restaurant'lara yürüme mesafesi

 

Gayrimenkullerle ilgili olarak sunumlarda ve ilanlarda verilen bilgiler mal sahibi beyanına ve Space’in yetkisi çerçevesinde ulaştığı kaynaklara dayanarak verilen bilgilerdir. Space tarafından verilmiş bir taahhüt niteliğinde değildir. 

 

Property information contained in this Listing/Presentation is based on the owner’s declaration and the resources Space has access to within the framework of its authority. It should not be seen as any commitment on Space’s behalf.

properties

room / saloon
4+1
bath room
2
habitation
Unoccupied
view
Inward, Pool
floors
4
at floor
3
autopark
elevator
security
randevu al appointment
broşür indir brochure
Mine Okuyucu
Mine has been working as a real estate agent at Space Göktürk for 5 years and has been residing in Göktürk for 30 years. She works in Göktürk, Kemer Country and surrounding compounds with her expertise in the region. Her interests include traveling, sports and reading.