Soyak Ayışığı Houses
info

-          Soyak'ın gerçekleştirdiği en önemli ve prestijli projelerinden biri olarak 2000 yılında Boğaz'ın en güzel yerleşkelerinden Kandilli ‘de inşa edilen Soyak Kandilli Ayışığı Vadisi Evleri, toplam 50 dönüm arazi üzerinde kurulmuştur. 

-          Birçok projeye imza atmış, modüler ve simetrik öğelerin güzel kullanımıyla öne çıkan tanınmış mimar Mutlu Çilingiroğlu imzalıdır. 

-           İki parselden oluşan sitede villa tipi 46 adet bahçe dubleksi, 46 adet çatı tripleksi, 4 adet çatı dubleksi ve 16 adet apartman dairesi olmak üzere toplam 108 adet konut bulunmaktadır. 

-          Site dahilde 23 adet yaz kış faal açık yüzme havuzu bulunmaktadır. 

-          Basketbol sahası, tenis kortu, çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları ile toplantı ve özel günler için kullanılabilecek kulüp binası mevcuttur. 

-          Villa tipi konutların 1 adet açık, 1 adet kapalı otoparkı ile misafir otoparkı mevcuttur. 

-          Etrafı 2,5 metrelik duvar ile çevrili site, fiber altyapıya sahip yüksek çözünürlüklü kameralar ile 24 saat izlenmektedir. 

-          Tüm konutlara ve site içine kesintisiz enerji sağlayan jeneratör sistemi ile muhtemel su kesintilerine karşı 1 hafta yetebilecek kapasitede su deposu bulunmaktadır.

-          Konutların fark yaratan en önemli özelliklerinden biri havuza bakan cephelerin cam olmasıdır. Mekana ferahlık katan, güneş ışıklarını süzen konfor cam özellikli bu sera camları, tek garanti belgesi olan camlardır.